Kategoria Telewizory 3D

 • LG oraz Philips formują sojusz Smart TV Alliance

  LG oraz Philips formują sojusz Smart TV Alliance

  Nowy sojusz sformowany przez LG i Philips ma ustandaryzować proces programowania i promowania aplikacji w platformie Smart TV.

 • Monitor i telewizor 3D w jednym od LG

  Monitor i telewizor 3D w jednym od LG

  LG prezentuje swój najnowszy produkt monitor, telewizor i 3D w jednym. Wielofunkcyjny monitor dzięki któremu wykonasz swoje prace na komputrze, następnie oglądniesz wiadomości w telewizji oraz zagrasz na swojej ulubionej konsoli. Dodatkowo część z tego będziesz mógł podziwiać w doskonałej jakości 3D.

 • Nowe modele telewizorów 3D od LG - rok 2012

  Nowe modele telewizorów 3D od LG - rok 2012

  LG zaprezentowało nową serie telewizorów 3D o nazwie Cinema Screen. Zapoznaj się z nowościami i ciekawymi funkcjami oferowanymi w nowych modelach telewizorów od firmy promującej i rozwijającej pasywną technologię okularów 3D.

 • Czy warto kupić telewizor 3D?

  Czy warto kupić telewizor 3D?

  Obecnie osoby planujące zakup telewizora stają przed pewnym problemem. Czy warto zainwestować w technologię 3D? Czy jednak pozostać przy przetestowanej i klasycznej technologi HD. Czy aby na pewno jest to duży problem i co może pomóc podjąć ci decyzje.

 • Czy Sony zdecyduje się na pasywną technologię 3D?

  Czy Sony zdecyduje się na pasywną technologię 3D?

  Przez branżową prasę przewineła ingormacja, jakoby Sony planowało więcej uwagi poświęcić pasywnej technologii 3D. Co na to Samsung? Czy pasywna tachnologia ma szanse zdominować rynek telewizorów 3D?