Kategoria Okulary 3D

 • Na co zwrócić uwagę kupując okulary 3D

  Na co zwrócić uwagę kupując okulary 3D

  Jednym z nieodzownych elementów telewizorów z technologią trójwymiarową są okulary 3D. Ich jakość oraz zastosowana technologia różni się w zalężności od modelu. Zobacz na co zwrócić uwagę kupując nowe okulary 3D.

 • Okulary 3D - aktywne czy pasywne?

  Okulary 3D - aktywne czy pasywne?

  Jeżeli jesteś zainteresowany kupnem telewizora 3D, czeka cię decyzja doboru odpowiedniej technologii okularów 3D. Na tą chwilę masz tylko wybór między pasywnymi, albo aktywnymi okularami. Zapraszam do artykułu w którym poznacz te technologie, oraz ich wady i zalety.

 • LG stawia na styl okularów 3D

  LG stawia na styl okularów 3D

  Na początku 2012 roku LG planuje wydać nową serie pasywnych okularów 3D, których cechą charakterystyczną mają być nie tylko lekkość i wygoda, ale także unikalny i interesujący styl. Każda osoba przymierzająca się do kupna nowych okularów powinna zapoznać się z nowymi modelami oferowanymi przez firmę LG.

 • Okulary 3D - Samsung i inni zapowiadają standaryzacje

  Okulary 3D - Samsung i inni zapowiadają standaryzacje

  Mnogość technologii jest jednym z największych problemów producentów wykorzystujących technologię 3D. Samsung, wraz z kilkoma innymi firmami postanowili zareagować na potrzeby rynku i przygotowali standard okularów 3D do użytku domowego. Czy pomysł ten będzie punktem zwrotnym w zwiększeniu sprzedaży telewizorów 3D?